Aktuality

Obec vlkov hledá nového kronikáře

Obec Vlkov měla v minulém století velmi povedenou Vlkovskou kroniku. Bohužel v šedesátých letech minulého století byla tato kronika ztracena, jestli se někdy objeví není známo, můžeme jen doufat.

 Rádi bychom tradici kroniky obnovili a proto hledáme člověka, který by měl chuť tento úkol přijmout. Člověka s chutí a nadšením psát. Tvorba kroniky by byla jeho koníčkem. Peněžní odměnu můžeme vzhledem k velikosti naší obce nabídnout jen symbolickou.

 Pro Vás spoluobčané, kteří se necítíte na vedení kroniky, ale máte chuť nechat vzkaz budoucím generacím, napište nám. Vzpomínky, postřehy, události, které by neměly být zapomenuty. Elektronicky, dopisem, audionahrávku, vše předáme budoucímu kronikáři, jež toto téma zapracuje do naší nové kroniky.

 Přeji Vám pěkný den 

Vladimír Marek, starosta

email: info@obecvlkov.eu