Pozvánka na Běh o putovní pohár starosty obce Mazelov

TERMÍN: 27. 5.  2016

START: hlavní závod (6,7 km)  18:00 hodin

relaxační ( 3,8 km)      17:20 hodin

MÍSTO: 100 m před obcí Mazelov ze směru od Ševětína odbočit vpravo (parkování označeno v místě startu).

PREZENTACE: 17:00 -17:45 hodin

• Vítěz, kterému se podaří překonat traťový rekord získá 1/10 měsíčního platu starosty obce Mazelov.
  • nejrychlejší muž a žena z obce Mazelov z obou běhů získá jednorázovou poukázku do místní hospůdky/obchodu - podle vlastního výběru (minimálně               3 závodníci v kategorii)
  • slosovatelná cena pro všechny přítomné účastníky je mražená husa/kachna
  • slosovatelná cena útěchy pro všechny přítomné účastníky je přelet nad Alpami
  • každý závodník hlavního závodu je zařazen do soutěže o chlazení na pivo      MINI ANTA (za 1. místo čtyři žetony, 2. tři žetony, 3. dva žetony, ostatní po jednom žetonu)

Po cestě může projíždět zemědělská a lesní technika, při parkování a běhu na to berte zřetel.

Všichni závodníci startují na vlastní nebezpečí a pořadatelé neručí za škody závodníkům vzniklé nebo jimi způsobené.

POTVRZENÍ   ÚČASTI  DO  26. 5. 2016   NA:

TEL.: 387 203 521,   777 721 521

Recepce společnosti SINOP CB a.s.

E-MAIL: matiasova@sinop.cz

Kontaktní osoba: Matiášová Marie